KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009117
*
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2018
kl 20:06:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/8 13:28:15
1
100 kr
22/8 19:50:11
2
400 kr
26/8 20:29:36
3
300 kr
26/8 20:29:36
2
350 kr (Budbetjänt)
27/8 19:31:21
4
500 kr
27/8 19:35:04
2
500 kr
27/8 19:35:04
4
500 kr (Budbetjänt)
27/8 19:35:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/8 13:28:15 | 1 | 100 kr |
22/8 19:50:11 | 2 | 400 kr |
26/8 20:29:36 | 3 | 300 kr |
26/8 20:29:36 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
27/8 19:31:21 | 4 | 500 kr |
27/8 19:35:04 | 2 | 500 kr |
27/8 19:35:04 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
27/8 19:35:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14